مقالات

احراز هویت در صرافی باینانس

احراز هویت در صرافی باینانس

احراز هویت در صرافی باینانس

احراز هویت در صرافی باینانس به یکی از مهم‌ترین موضوعات در میان فعالان در حوزه کریپتوکارنسی یا همان ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. چرا که چیزی در حدود یک سال پیش این صرافی احراز هویت را برای تمامی کاربران خود اجباری کرد. از تاریخ اعلامی توسط باینانس دیگر هیچ کاربری نمی‌توانست بدون انجام فرایند احراز هویت در این صرافی فعالیت داشته باشد. اهمیت احراز هویت در صرافی باینانس به این دلیل است که این صرافی به عنوان بزرگترین کمپانی در میان صرافی‌های مطرح ارزهای دیجیتال در حال فعالیت بوده و تنوع بسیار زیادی در میزان ارزهایی که ساپورت می‌کند، دارد. همچنین کارمزدهای دریافت شده توسط این صرافی بسیار مقرون به صرفه بوده و در کمتر صرافی شاهد آن هستیم.

 

مزایای انجام احراز هویت در صرافی باینانس

افرادی که احراز هویت در صرافی باینانس را به صورت تمام و کمال انجام دهند، این امکان را خواهند داشت تا بدون هیچگونه دغدغه‌ای ارزهای خود را میان ولت‌هایشان جابجا کرده و یا درون صرافی مشغول ترید، فیوچرز و یا هولد ارزهای دیجیتال خود شوند. البته توصیه ما به شما این است که ارزهای خود را درون هیچ صرافی آنلاینی نگهداری نکنید. همچنین یکی از حوزه‌های بسیار جذاب در صرافی ارز دیجیتال باینانس شرکت در عرضه‌های اولیه (ICO) این کمپانی می‌باشد. این مهم تنها برای افرادی که احراز هویت در صرافی باینانس را انجام داده باشند، قابل دسترس است. در حقیقت شما بعد از انجام احراز هویت می‌توانید مقادیر مشخصی از ارزهای مورد نظر را درون صرافی باینانس استیک (Stake) کرده و بعد از تاریخ اعلام شده توسط باینانس عرضه اولیه خود را با سود چند برابری دریافت کنید.

فرایند انجام وریفای در باینانس

صرافی باینانس روش‌های جدیدی را برای شناسایی ربات‌ها و یا افراد غیرمجاز در دستور کار خود قرار داده است. همین موضوع باعث شده تا احراز هویت در صرافی باینانس امری بسیار حساس جلوه کند. شما برای انجام وریفای در این صرافی باید مدارک شناسایی خود را به همراه مدارک احراز محل سکونت خود، در صرافی به صورت آنلاین بارگذاری کنید. بعد از تایید مدارک، حساب شما آماده فعالیت می‌گردد. گروه وریفای چی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، در زمینه مدارک مختلف برای احراز هویت در صرافی باینانس و یا سایر صرافی‌های ارز دیجیتال می‌باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *